Kış Bahçesi

Kahramanmaraş Prefabrik Yapılar

Prefabrik yapılar size özel olarak tasarlanır. İhtiyacınıza göre özel olarak tasarlanan prefabrik yapılar, kısa sürede inşa edilir ve türkiyenin her yerine montajı yapılır.

Prefabrik yapılar güvenli ve konforludur. İçerisinde güneş enerjili su ısıtma sistemleri, ısı yalıtımı, solar panel ve güneş enerjisi ile çalışan ısıtma ve soğutma sistemleri, duşakabin, lavabo, tuvalet, mutfak, tv uydusu, klima ve ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı barındırabilir.

Prefabrik yapılar, tuğla, çimento ve diğer sıradan inşaat malzemeleri kullanılmadan yapıldığı için daha ekonomik ve güvenlidir. Aluminyum ve çelikten yapılan prefabrik yapıların yıkılma riski yoktur. Ayrıca prefabrik yapıların yerden yüksekliği 50 cm'e kadar çıkabildiği için sel ve su baskınlarına karşı dayanıklıdır.

Prefabrik ev, işyeri, ofis, depo, kafeterya, kantin ve diğer ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilir, whatsapp üzerinden mesaj gönderebilir, telefon numaramızdan bizi arayabilir veya Kahramanmaraş'taki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

GİYOTECH

Prefabrik Yapılar İçinFiyat Teklifi Alın

Mesajınız Gönderildi

Prefabrik Yapılar Fotoğraf Galerisi